Călin Georgescu a plantat copaci, alături de numeroși români care îi sunt alături: Va înflori nădejdea și prosperitatea acestui popor

Călin Georgescu a plantat copaci, alături de numeroși români
Scris de Realitatea Travel Publicat: 14 mar. 2026, 13:03
Fostul candidat la prezidențiale, Călin Georgescu, a plantat astăzi, alături de numeroși români care s-au mobilizat la apelul său, în localitatea Fierbinți. Politicianul blocat de sistem le-a transmis oamenilor un mesaj de încredere și putere de luptă.
Citește și
- 20:55Tensiuni la Geneva înainte de Summitul G7: Donald Trump și liderii lumii decid soarta economiei globale
- 14:55Ana Maria Păcuraru, singurul jurnalist din România invitat de Casa Albă. Realitatea PLUS, invitat special la SUMMITUL condus de Trump
- 11:56ANM: Cod galben de vijelii și instabilitate atmosferică, în mai multe regiuni ale țării - HARTA
- 16:57Regele Charles, sărbătorit cu fast la Londra. Mii de militari au defilat
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea Travel și pe Google News


























